קריוקי פסנתר הינו חלק מחברת טי- מדיה, החברה מתמחה בפיתוח ושיווק מוצרים דיגיטלים למעלה מ 17 שנה,  המותג קריוקי פסנתר מופעל על ידי החברה תחת  הלייבל KPMusic.

החזון שלנו להיות הבית לזמרים ולמוזיקאים בישראל ולעזור להם להגשים את היעדים והמטרות שלהם בתחום המוסיקה, וזאת באמצעות פלטפורמה שיווקית שפיתחנו, הידע המקצועי והיחודי שיש ברשותנו, מתוך נסיון של 17 שנים בתעשיית האינטרנט ו-8 שנים בתעשיית המוסיקה.

איך אנו מיישמים בפועל את החזון?
בנוסף להפקות המוזיקליות שאנו מפיקים ומפיצים בערוצי ההפצה שלנו, אנו עובדים עם מגוון רחב של מוזיקאים מרחבי ישראל, אנשי מקצוע מהמובילים בתעשייה ומנגישים שירותים מקצועיים לזמרים ולזמרות, עם דגש על מקצועיות, שירות ומחירים נוחים.

במהלך השנים פיתחנו מאות שיטות שיווק יחודיות וממוקדות בתחום המוסיקה, שמשמשות היום אלפי מוזיקאים וזמרים ותורמות ישירות לגדילתם בתחום.

קריוקי פסנתר החל את דרכו בשנת 2016, למותג יש מיליוני חשיפות, משרת אלפי זמרים ומאות מוזיקאים מידי חודש.
אנו רואים את המגמה רק הולכת וגדלה ולקהילת הזמרים שלנו מצטרפים כל יום עוד ועוד זמרים חדשים, וחלקם יעצבו את המוזיקה בישראל בשנים הבאות!
בעזרת הגרסאות פסנתר שלנו זמרים יכולים לתת את המנעד שלהם לשירים, להבליט את הייחודיות שלהם, לקחת כל שיר לכיוון אחר ושונה. ובכך לגרום לקהל המעריצים שלהם לקבל תוכן איכותי ומסקרן.

אנו מפיקים גרסאות במגוון רחב של סולמות, ככה שגם אם השיר המקורי הוא בטון שלא נוח, ניתן למצוא את הסולם המתאים!
כדי שנבין למה אנו מותג מבוקש בקרב קהילת הזמרים בישראל, נתחיל בזה שהפקה מוזיקלית עבור הקלטה או עבור הופעה יכולה להיות לזמרים הוצאה גדולה וזמן רב, בעזרת התוכן והצוות המקצועי שלנו זמרים וזמרות יכולים  ויכולות לקצר זמנים ולהוריד עלויות הפקה ולהתרכז במה שבאמת חשוב השירה וקהל המעריצים שחייב לטפח כל הזמן, אנו מתחייבים להפקות מוזיקליות לכל שיר, תוך מענה וזמינות מהיר במיוחד!

הפלייבקים שלנו הן רצועות אינסטרומנטליות מקצועיות שהופקו על ידי אנשי מקצוע מהמובילים בתעשייה, עם ניסיון רב שנים בהפקות ובאולפני הקלטות, הפלייבקים שלנו מוכנים לשימוש לכל אירוע ומטרה.
עולם המוסיקה הוא עולם מהיר, כל יום יוצא שיר חדש, שיר מפוצץ וממכר, אנו כאן כדי להפיק את התוכן הטוב בישראל במהירות האפשרית מה שנותן לקהילת הזמרים שלנו לצמוח ולהישאר מעודכן תמיד! יש שיר חדש או שיר חשוב ואין לו קריוקי פסנתר עדיין , תמיד ניתן לשלוח אלינו פנייה להצעות לשירים. ואנו פועלים מיידית להפקת התוכן.

ולסיום, מה אנחנו שונים מהקריוקי הרגיל ?!
קריוקי רגיל ניתן לשיר בימי הולדת, ערבי חברה, מסיבות כיתה, חדרי קריוקי, בשביל פאן וכיף ולא מעבר! זאת לא התשובה והמוצר עבור מוזיקאים וחובבי מוסיקה רציניים שרוצים להתפתח בתחום.

צרכני התוכן של קריוקי פסנתר, הם זמרים או זמרות עם זיקה לתחום המוסיקה וזאת הסיבה שאנחנו הבית שלהם, ומחוייבותנו להנגיש להם את הכלים הכי טובים שיש כדי שיוכלו לגדול ולצמוח, נכון!

היום בשנת 2024 אין זמר/זמרת ואפילו סתם חובבי מוסיקה שלא מכירים את קריוקי פסנתר, וטווחי הגילאים שאנחנו מדברים עליהם הם מ 16 ועד 64.
אנחנו גאים ושמחים להיות להם לבית!

מוזיקאי/ת מוזמנ/ת להצטרף אלינו עוד היום!

לוגו מותג
קריוקי פסנתר
פועלים ברשיון אקו"ם